Primadonna Romania
Bună! Bine ai venit pe PRIMADONNA ROMANIA, forumul românesc dedicat formaţiei coreene FTISLAND.
Noi te ţinem la curent cu tot ce este nou despre băieţi. Aşadar, înregistrează-te.
Let's have a Beautiful Journey!
Primadonna Romania

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

51 Re: Parerile voastre conteaza! la data de Mier 19 Sept 2012, 12:08 pm

mya666

Troublemaker
Troublemaker
este un forum perfect. girls,felicitari. chiar nu stiu ce-as putea sa zic.
E un forum perfect organizat,actualizat mereu,cu membrii super draguti...pe scurt,perfect.
Sper sa continuati sa faceti o munca la fel de buna si va multumesc,datorita voua am ajuns sa stiu atatea despre trupa intr-un timp relativ scurt. chuss

http://www.facebook.com/mya.anka

52 Re: Parerile voastre conteaza! la data de Vin 21 Sept 2012, 5:30 am

Adelina011

Promoter
Promoter
Sincer fata de celelalte forumuri,Primadonna Romania chiar isi merita pozitia de no.1
Dootzy si Eny chiar au grija de forum si mereu ne pun la curent cu noile vesti despre FTIsland :D
Multumim mult Fetelor!!

53 Re: Parerile voastre conteaza! la data de Vin 21 Sept 2012, 6:10 am

SnowFlake

Promoter
Promoter
Ei, ce pot sa spun? Daca parerea mea conteaza, o sa o expun si aici, public Rolling Eyes .
Dupa parerea mea, Primadonna Romania e un forum bine realizat, structurat, etc. Se gasesc usor informatiile, pozele, tot, din punctul asta de vedere e perfect, nu imi imaginez un forum ca fiind altfel (am mai vazut si altele...).
Ceea ce imi place cel mai mult este "comunitatea" de aici, membrii care se implica, care discuta, care se bucura impreuna pentru orice reusita a baietilor si participa in mod repetat la sustinerea trupei FTISLAND indiferent ca se afla intr-o etapa mai buna sau mai putin buna. AICI, spun eu, desi suntem putini, aici suntem cei cu adevarat fani FTISLAND. Sa nu mai punem la socoteala comenzile de albume etc.
Va multumesc tuturor ca faceti parte din acest colectiv si mai mult, il cultivati si il deschideti din ce in ce mai mult spre viitorul mult visat! (cred ca aici intelegeti ce vreau sa spun.)
Multumesc tuturor pentru tot!
Va iubesc mult mult mult! in love
PRIMADONNA ROMANIA FIGHTING!!!

54 Re: Parerile voastre conteaza! la data de Mier 26 Sept 2012, 7:49 am

RinaStar

Treasure
Treasure
forumul este superb!!

am numai cuvinte de lauda la adresa lui.mai ales ca totul este realizat prin multa munca si efort din partea lui Dootzy ,Eny si nu numai!! in love :moto:

Imi place la nebunie si mai ales ca am aflat multe chestii noi... si in ficare zi descoper cat mai multe lucruri interesante aici. chuss

Plus ca prin intermediu acestui forum mi-am facut noi prieteni ! chuss

sunt fericita ca am descoperit acest forum si sunt fericita ca am descoperit trupa Ft Island!!Care nu inceteaza sa ma uimeasca in fiecare zi!! in love chuss

55 Re: Parerile voastre conteaza! la data de Vin 19 Oct 2012, 4:41 am

nicky4ev3r

25% membru
25% membru
Buna , sunt noua pe aici si sunt fana FT Island . E misto forumul . Am sa incerc sa tin pasul . Felicitari si multumiri pentru ca ne ajutati sa fim mai aproape de FT Island .

56 Re: Parerile voastre conteaza! la data de Joi 15 Noi 2012, 12:15 am

dany28

Membru
Membru
Buna. Am cam ramas in urma cu multe, dar am vazut mereu notificarile si postarile de pe fb prin intermediul mesageriei yahoo. Se pare ca sunt tot mai multi fani FTI si asta ma bucura.
Dupa o absenta cam lunga (mult de munca) am ramas atat de impresionata sa ii vad pe baieti mai maturi .. Hongki in special arata asa de bine acum... nu ca n-ar fi aratat bine si inainte, dar e mult mai barbat, nu mai are acel chip de copilas .. pur si simplu il ador. Poate si pt ca eu deja nu mai sunt o pustioaca, imi place look-ul sau mai matur .. eh, ca doar trec anii si ne schimbam .. precum e si copilul meu, la 6 ani deja arata ca un mic barbatel si deloc ca un bebe .. e normal. Cand ma uit la poze mai vechi nici nu imi vine a crede ca a fost candva si perioada respectiva...
Ma apuc sa cutreier forumul sa vad ce am pierdut.
Razz Am revazut postari de-ale mele... a trecut ceva vreme :PP

http://danylor.multiply.com/

57 Re: Parerile voastre conteaza! la data de Vin 08 Mar 2013, 8:00 am

nanako maia

50% membru
50% membru
buna, pris!!! ma bucur asa de tare k fac parte din grup. din pacate nu pot sa stau mereu pe forum si stiu k poate va suparam k nu suntem active. scoala imi ocupa tot timpul, help ::o3: :uhm: .oricum, fetelor faceti o treaba excelenta si ma bucur k pot sa va fiu alaturi intr'o oarecare masura. pris, fighting!!!!!!! :buha:

58 Re: Parerile voastre conteaza! la data de Mar 12 Noi 2013, 8:19 am

HongkiMaria

10% membru
10% membru
este un forum de milioane ,ador totul se vede ca sa depus multa munca si pentru asta va respect.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum