Primadonna Romania
Bună! Bine ai venit pe PRIMADONNA ROMANIA, forumul românesc dedicat formaţiei coreene FTISLAND.
Noi te ţinem la curent cu tot ce este nou despre băieţi. Aşadar, înregistrează-te.
Let's have a Beautiful Journey!
Primadonna Romania

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 25.07.2012 Seunghyun @ Jack The Ripper la data de Mier 25 Iul 2012, 7:26 pm

Dootzy.HgS

Fondator
Fondator
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

prima parte, Sseunghyun apare la 1:30

a doua parte, Seunghyun apare la 0:45

http://www.facebook.com/dots.hgs

2 Re: 25.07.2012 Seunghyun @ Jack The Ripper la data de Mier 25 Iul 2012, 10:15 pm

Iulia.FTI

Treasure
Treasure
Din cate am vazut acum musicalul asta pare interesant!
Si e de 1000 de ori mai bun pentru ca il are pe Seunghyun in love

3 Re: 25.07.2012 Seunghyun @ Jack The Ripper la data de Joi 26 Iul 2012, 7:36 pm

SnowFlake

Promoter
Promoter
Vai deci Seunghyun nu conteneste sa ma uimeasca pe zi ce trece. Intr-adevar a demonstrat, o data in plus ca este "grown-up" si uitati ce poate sa faca! Pe langa ca are o voce foarte frumoasa, s-a remarcat si prin faptul ca joaca foarte bine. Asta este ceea ce numesc eu un tanar talentat, dar suficient de matur incat sa stie ce are de facut si sa isi duca la buna indeplinire toate activitatile. Ma bucur foarte mult, atat pentru el, cat si pentru noi, fanele lui, care in fiecare zi suntem tot mai uimite de Seunghyun si il iubim tot mai mult si mai mult! in love
Poate am mai zis si ma repet, dar F.T.Island este o trupa completa, cu membri nu doar foarte talentati, ci si muncitori, care stiu sa isi exploateze resursele in modul cel mai frumos posibil. Din partea mea, numai cuvinte de admiratie pentru acesti 5 oameni care nu se dau batuti orice ar fi si care ne fac in fiecare zi viata mai frumoasa (daca sunteti de acord cu mine).

Seunghyunnie, stii ca tu ramai marele fenomen al acestei trupe, noul venit car a luptat sa isi castige locul alaturi de ceilalti membri. Ma bucur foarte mult ca faci parte din aceasta trupa si sper ca mereu sa iti placa ceea ce faci si sa muncesti cu bucurie!
Saranghae!!! chuss
FIGHTING!!!

4 Re: 25.07.2012 Seunghyun @ Jack The Ripper la data de Lun 20 Aug 2012, 7:18 am

Eny

Admin
Admin

http://www.facebook.com/eny.kim

5 Re: 25.07.2012 Seunghyun @ Jack The Ripper la data de Lun 20 Aug 2012, 8:47 am

Darii

Troublemaker
Troublemaker
Wow, e prima oara cand il aud pe Seunghyun luand note atat de inalte O.o Si atunci cand a pasit pe scena era ca si cand era un alt Seunghyun, nu Bob pe care il stim noi. Dar nu ii sta rau deloc asa in love

http://www.prima-kitten.tumblr.com

6 Re: 25.07.2012 Seunghyun @ Jack The Ripper la data de Lun 24 Sept 2012, 8:04 am

RinaStar

Treasure
Treasure
woww!!! oh..

Sincer felicitari Seung hyun Oppa! chuss

Ai fost excelent!! in love

mi-ar fi placut sa vad spectacolul in realitate!! ::o3:

7 Re: 25.07.2012 Seunghyun @ Jack The Ripper la data de Sam 06 Oct 2012, 7:30 am

RinaStar

Treasure
Treasure

SeungHyun kiss !!! what?

Credit:@mtlinh

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum