Primadonna Romania
Bună! Bine ai venit pe PRIMADONNA ROMANIA, forumul românesc dedicat formaţiei coreene FTISLAND.
Noi te ţinem la curent cu tot ce este nou despre băieţi. Aşadar, înregistrează-te.
Let's have a Beautiful Journey!
Primadonna Romania

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Thanks To la data de Dum 22 Sept 2013, 9:38 pm

Dootzy.HgS

Fondator
Fondator
Titlu: Thanks To
Dată: 23.09.2013
Gen: Baladă, pop-rock
Limbă: Correană

FTISLAND - 01 Memory

FTISLAND - 02 Falling Star

FTISLAND - 03 Try Again

FTISLAND - 04 Always With You

FTISLAND - 05 Memory (Inst )

http://www.facebook.com/dots.hgs

2 Re: Thanks To la data de Dum 22 Sept 2013, 10:47 pm

SnowFlake

Promoter
Promoter
AMAZING! \ Sunt geniale toate piesele, iar melodia de titlu face toti banii, au ales-o foarte bine. E super-emotionant si videoclipul. Chiar ma bucur ca voi ajunge in posesia acestui album, sunt asa de mandra de ei! in love Dovada ca cei 6 ani de experienta isi spun cuvantul... Sunt minunati, sper ca albumul acesta sa aiba parte de ceea ce merita si sa aiba multe, multe vanzari.

FTISLAND FIGHTING!!!

3 Re: Thanks To la data de Lun 23 Sept 2013, 1:33 am

Amy_SkullHong

Promoter
Promoter
Aww, ce draguta e "Falling star" ♥. UUUUUUUUUUUU, "Try again" e geniala O.O !!!!! "Always with you" e o balada lenta, numai buna de ascultat ;----------; ♥ Pana si instrumentalul e genial, claaaaaaaaar ♥. OMG.

4 Re: Thanks To la data de Lun 23 Sept 2013, 5:51 am

andreeaLHK

Membru
Membru
hmmm..ce sa spun...WAAAA..in love  imi place memory si videoclipul e bine realizat, dar try again e geniala \m/funny monkey Iar always with you as asculta-o si daca ar fi doar instrumentala (e perfecta pentru o zi cand ploua si mergi ca un aiurit fericit pe strada doar cu muzica in casti:D )..Deci, foarte foarte buna treaba baieti! >:D<

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum